Popołudnie miało miejsce w Paperchase Flagship Store na Tottenham Court Road. Jeśli nigdy nie odwiedziłeś tego konkretnego oddziału i masz pasję do marki Paperchase, to naprawdę powinieneś zanotować, że wpadłeś do niego. Jest ogromny, pokrywający trzy piętra pełen papeterii, prezentów i dobroci. Możesz zatracić się na wiele godzin wśród oferowanych rozkoszy, każda linia i każdy przedmiot mogą być zduszone dla Twojej czystej papierowej rozkoszy!

Nasze popołudnie rozpoczęliśmy od spojrzenia na nadchodzącą wiosnę i lato 2016. Kierownik ds. zaopatrzenia i jeden z projektantów w firmie Paperchase opowiedział nam o wszystkim od Walentynek do Świąt Wielkanocnych i wszystkich innych pięknych serii. Chociaż niektóre projekty produktów są zlecane na zewnątrz, wiele z nich jest tworzonych we własnym zakresie, a punkt wyjścia pomysłu może być tak prosty jak zdjęcie owoców i warzyw na stoisku na zewnątrz Goodge Street Station. Od tego prostego początku tworzony jest główny projekt, przewidywany jest zasięg, a proces iskrzy się do życia. Hasła są wymyślane, produkty i sposób, w jaki zintegrują się z wzornictwem i staną się częścią asortymentu, a nagle z tego jednego momentu inspiracji wydobywa się charakterystyczny styl Paperchase - zawsze angażowałem się w działania marki ze względu na jej wyjątkowy i ciągle ewoluujący styl. Znam wielu przyjaciół, którzy również uwielbiają przeglądać korytarze sklepu Paperchase, nawet jeśli nie ma ich na rynku artykułów papierniczych! Jest po prostu tak wiele do kochania i podziwiania.

Istnieje kilka naprawdę pięknych wyborów doczekać się w 2016 roku. Jednym z moich absolutnych faworytów była oferta miedzi i czerni, drewna markizowego w stylu "Get Organized". Piękne do zrobienia listy, notatniki, akcesoria na biurko i wiele, wiele więcej, składają się na ten inteligentny i szykowny projekt, który z pewnością będzie mile widziany na moim biurku w bardzo bliskiej przyszłości.Zakochałam się również w papeterii ślubnej, zwłaszcza wspaniałe geometryczne wzory poniżej. Szkoda tylko, że nie będę tego potrzebować - chyba, że uda mi się przekonać moją drugą połówkę do kolejnego ślubu tylko po to, by dodać trochę tej urody do mojej kolekcji!

Na Wielkanoc przychodzi nam trochę zabawnych i wesołych kwiatów, podczas gdy kolekcja Mothers Day zawiera piękny, ciemniejszy, ale żywy, kwiatowy wzór, który, jak sądzę, wszystkie mamy pokochają. To kolejny powód, dla którego Paperchase jest zawsze moim ulubionym miejscem, do którego zwracam się po kartki, prezenty i papierowe inspiracje. Zawsze wymyślają coś bardziej wyjątkowego niż zwykle różowe serduszka na walentynki i kwiaty na inne okazje, jednocześnie dając coś przemyślanego i na celownik imprezy w zasięgu ręki.

Innym moim ulubionym był wspaniały turkusowy i zwierzęcy nadruk "Serengeti". Jest kilka naprawdę uroczych, jak również bardzo zabawnych kawałków do wyboru w tym wyborze, w tym absolutny musi chwycić zszywacz zebry. Dodatkowo po raz pierwszy, jak sądzę, Paperchase stworzył zestaw inspirowany salą gimnastyczną, zaprojektowany tak, aby zmotywować Cię do wejścia na bieżnię w stylu. Z kilkoma naprawdę zabawnymi i językowymi hasłami na policzkach, możesz spodziewać się plecaków, butelek z wodą i worków do prania. Wszystko, czego potrzebujesz przy biurku, aby zapewnić sobie odrobinę ruchu w najlepszym stylu.

Po rozkoszowaniu się tym wszystkim, co jest nowe w przyszłym roku, wróciliśmy do obecnego sezonu i nadszedł czas, aby zabrać się do poważnego kunsztu i stylizacji na święta, które nas czekają. Tak więc przenieśliśmy się do dedykowanego obszaru, aby rozpocząć kreatywne działania.

Zadanie pierwsze polegało na zamiataniu stylu supermarketu z nami blogerami, którzy zrobili naszą wesołą drogę w dół do sekcji bożonarodzeniowej, uzbrojeni w hojny bon upominkowy o wartości 25 funtów i potrzebie szybkości, zbierając razem najlepsze dekoracje, jakie mogliśmy znaleźć, aby od razu zaprojektować i ozdobić nasze kolorowe mini choinki. Mówię kolorowe, ale tak naprawdę wybrałem czarną choinkę i chciałem ją zmasakrować, w stylu Vegas, z odrobiną złota i srebra i jednym kawałkiem, któremu absolutnie nie mogłem się oprzeć, Elvisem The Bulldogiem! Tegoroczny asortyment bożonarodzeniowy Paperchase oferuje wszelkiego rodzaju jasne i iskrzące się rozkosze, od niebanalnych jasnoróżowych flamingów, gigantycznych pomarańczowych marchewek i ozdób choinkowych buldogów po bardziej tradycyjne renifery, bałwany i świąteczny blask. Istnieje również piękna kolekcja zieleni miętowej, która będzie subtelna, ale wyróżniała się na tle zwykłych czerwieni, złota i bogatej zieleni, które zazwyczaj możemy zobaczyć. Po udanym szale dekorowania choinki przeszliśmy do robienia pięknych wiatraczków z bardzo uroczą Laurą, niezależną projektantką i właścicielką Things By Laura. Oprócz tego, że Laura jest niezwykłym kołem zębatym, projektuje z pasją do papierowego rzemiosła także wesela, imprezy i ekspozycje detaliczne. Wszystkie jej projekty są całkowicie piękne i całkowicie na zamówienie. Zdecydowanie powinieneś sprawdzić jej portfolio, jeśli jesteś miłośnikiem wszystkich kreatywnych rzeczy, szczególnie jeśli planujesz nadchodzące wesele. Inspiracja galore i tak bardzo oryginalne i zapraszające.

I w ten sposób nasze kreatywne popołudnie dobiegło końca i wyruszyliśmy w błękitną, zimową pogodę ściskając nasze piękne, nowo udekorowane drzewa, gotowe na nadchodzące święta. Dziękujemy Paperchase i Laurze za inspirujący dzień i możliwość spotkania z sympatycznymi blogerami i twórcami. Z niecierpliwością czekam na to, by w przyszłym roku dodać trochę tego pięknego dobra SS16 do mojej stale rosnącej kolekcji artykułów papierniczych, która trafi na półki. Mam nadzieję, że podobało Wam się, że zerknęliście dziś ze mną na bloga i że cała ta piękność pomoże Wam przejść przez ten śródtygodniowy garb w stylu! Louise