Za pomocą wielu różnych samoprzylepnych papierów do drukarek atramentowych możesz tworzyć różne prezentacje, wyświetlacze lub znaki. Oferujemy fantastyczny wybór samoprzylepnego papieru fotograficznego, papieru do odklejania i klejenia, samoprzylepnej folii do druku atramentowego, tkaniny samoprzylepnej i samoprzylepnego winylu. Rodzaj potrzebnych mediów samoprzylepnych zależy częściowo od właściwości powierzchni montażowej oraz od tego, jak długo grafika ma pozostać na swoim miejscu.

Wybierz papier samoprzylepny do prezentacji fotograficznych w klasach, salach sądowych lub konferencyjnych. Fotografie w wersji odklejanej i klejonej mogą być łatwo montowane do płyt piankowych, plakatowych lub podkładowych dostarczonych z ramami. Samoprzylepne papiery fotograficzne są często używane do wykonywania naturalnej wielkości (lub ponadwymiarowych) wycinanek gwiazd sportu lub członków rodziny.

Papiery do drukarek atramentowych i folie samoprzylepne obejmują elastyczne, przezroczyste i białe folie do etykiet, prototypów opakowań i ekspozytorów okiennych oraz półsztywne, białe folie polipropylenowe do wykonywania nadruków na zdjęciach, grafice, ekspozytorach i szyldach. Przezroczyste folie dają złudzenie, że Twoje logo, grafika lub przekaz zostały wydrukowane bezpośrednio na trudnodrukowej powierzchni produktu. Folia polipropylenowa jest odporną na rozdarcie alternatywą dla papieru fotograficznego lub prezentacyjnego do nadruków na znakach, plakatach i wyświetlaczach w miejscach o dużym natężeniu ruchu lub do krótkotrwałego użytku zewnętrznego.

Samoprzylepny papier do drukarek atramentowych ma jeszcze więcej zastosowań. Dzięki samoprzylepnym winylom można łatwo montować drukowaną grafikę na wewnętrznych i zewnętrznych podłożach znaków, takich jak chloroplast, sztywne PCV, aluminium, akryl i poliwęglan. Można również tworzyć naklejki, etykiety i szyldy na okna, pojazdy, gabloty i inne gładkie powierzchnie. Tkaniny samoprzylepne są doskonałym rozwiązaniem dla kreatywnych dekoracyjnych naklejek ściennych, fototapet oraz łatwych do usunięcia znaków i grafik do drzwi wejściowych i windowych, kolumn budynków, biurek, szaf i innych nieporowatych powierzchni. Klej na tkaninach atramentowych można przesuwać w celu bezbłędnej instalacji graficznej. Usuwa on czysto i bez pozostałości po zdjęciu grafiki. Więcej informacji na temat papieru z folią samoprzylepną i innych terminów użytych w opisach produktów można znaleźć w naszym Centrum Nauki i na stronie FAQ.