Niezależnie od tego, czy zbliża się sezon szkolny, czy chcesz uzupełnić zapasy twojego malucha w ciągu roku, szeroki wybór artykułów szkolnych z Walmartem po niskich cenach sprawia, ż e łatwo jest znaleźć potrzebne rzeczy bez konieczności stosowania wysokich cen. Oferujemy indywidualne materiały i cenne pakiety, abyś mógł dostarczyć swoim dzieciom dokładnie takie artykuły, jakich potrzebują. Od świeżych atramentów i długopisów po zeszyty i segregatory - Twoje pociechy będą miały wszystko, co potrzebne, by wysiąść na właściwej stopie.

Notebooki i skoroszyty
Typ zeszytów, których potrzebują Twoje dzieci, zależy od klasy, w jakiej są i wymagań szkoły. Najczęściej wybierane są zeszyty spiralne i podkładki do pisania. Zeszyty mogą mieć oznaczenie określające szkołę, a wiele z nich jest również dziurkowanych trzema otworami, dzięki czemu Twoje dzieci mogą je łatwo przechowywać w ulubionym segregatorze. Zazwyczaj można zaoszczędzić więcej pieniędzy, kupując pakiety zeszytów lub bloczków do pisania niż wybierając poszczególne pozycje.

Długopisy i farba drukarska
Długopisy są niezbędnym wyposażeniem szkoły dla uczniów w każdym wieku, dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę różne dostępne rodzaje i wybrać rodzaj, który pasuje do Twojego dziecka. Żel, długopisy i końcówki filcowe to tylko niektóre z typów, które można znaleźć.

Pióra wieczne pracują z atramentem z butelki lub najczęściej z jednorazowymi wkładami, które są mniej niechlujne. Ten typ pióra świetnie nadaje się do tworzenia klasycznego wyglądu i poprawy jakości pisma odręcznego.
Pióra kulkowe są idealne, jeśli nie chcesz ciągłych smug atramentu. Te niskonakładowe pióra są na ogół jednorazowe, ale w niektórych przypadkach można je uzupełniać.
Pióra żelowe wykorzystują atrament wodny i są dostępne w wielu odcieniach. Są dobrym wyborem dla tych, którzy nie chcą wymieniać swojego pióra co tydzień.
Długopisy z końcówkami filcowymi są łatwym sposobem na uzyskanie atrakcyjnego, kolorowego pisma odręcznego, ale należy pamiętać o natychmiastowym założeniu pokrywki, w przeciwnym razie pozostaniesz z wyschniętym długopisem.
Kalkulatory
Starsze dzieci na ogół potrzebują naukowego lub graficznego kalkulatora do swoich skomplikowanych zajęć z matematyki. Kalkulatory te są przydatne, gdy chodzi o geometrię lub równania algebraiczne, ponieważ pomagają uczniom wizualizować różne pojęcia.

Kupując kalkulator graficzny, upewnij się, że kupiłeś model, który jest dopuszczony do testów, które dziecko ma zamiar wykonać, takich jak SAT, AP, ACT lub innych, ponieważ nie wszystkie kalkulatory są dozwolone na wszystkich testach.
Niektóre kluczowe funkcje, których należy szukać w kalkulatorze graficznym, to akumulator, możliwość korzystania z obrazów, kolorowy wyświetlacz, dostępna pamięć użytkownika oraz dostępność oprogramowania komputerowego.
Kursy, dla których dziecko może potrzebować kalkulatora graficznego to Pre-Algebra, Algebra, Trigonometria, Precalculus, Nauka o Ziemi i inne.
zakreślacze i markery
Używanie zakreślacza do zwracania uwagi na konkretne informacje jest świetnym nawykiem, więc upewnij się, że zakupiłeś odpowiedni zakreślacz do szkoły. Podkreślacze i flamastry są również przydatnym dodatkiem do kolekcji artykułów artystycznych Twojego dziecka.

Rozmiar końcówki jest ważną cechą, którą należy wziąć pod uwagę podczas zakupów zakreślaczy, ponieważ małe teksty wymagają zakreślacza z małą końcówką, natomiast zakreślacze z szerszymi końcówkami dobrze sprawdzają się w przypadku większych czcionek.
Niektóre zakreślacze można wymazać, co może się przydać w tych momentach, gdy na biurku pojawi się przypadkowy znak.
Szukaj zakreślaczy szybkoschnących, aby uniknąć rozmazywania tuszu i powstawania plam na odwrocie stron.
Narzędzia do nauki
Poza podstawowymi materiałami, dzieci w każdym wieku mogą korzystać z różnych narzędzi edukacyjnych, które są dostępne w postaci słowników, atlasów, książek do nauki, programów do nauki i zestawów mikroskopów.

Narzędzia do nauki dla przedszkolaków i dzieci do 7 roku życia są zazwyczaj dostępne w formie zabawek i zestawów do zabawy, które sięgają od książek do dotykania i uczenia się nowych słów po oprogramowanie do rozwiązywania problemów.
Naukowe i edukacyjne narzędzia do nauki obejmują zestawy mikroskopowe, które pozwalają dzieciom dowiedzieć się więcej o takich rzeczach jak świat botaniczny, geologia, geografia i inne. Kula polityczna jest przydatna dla dzieci do nauki stolic państw na całym świecie, podczas gdy zestaw laboratoryjny stanowi doskonałe wprowadzenie do świata chemii.